Praca

Prężnie się rozwijamy – tworzymy nowe miejsca pracy, wynagradzamy zgodnie z kompetencjami i dajemy szansę na zdobycie nowych umiejętności

Poszukujemy doświadczonych fachowców nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje. Dołącz do zespołu Mawo Technology!

Dlaczego warto pracować w firmie Mawo Technology?

Główną zasadą współpracy w firmie Mawo Technology jest partnerstwo i uczciwość.

Zachęcamy do wyrażania własnych konstruktywnych opinii. Każdy pomysł podnoszący efektywność funkcjonowania naszej firmy można bezpośrednio przedstawić przełożonemu lub Zarządowi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  drogą mailową na adres:

Rozwój pracownika

Dbamy i wspieramy naszych pracowników  w podnoszeniu kwalifikacji. Każdy pracownik ma możliwość uczestniczenia w  kursach i szkoleniach  zewnętrznych.

Pracownicy – bez względu na zajmowane stanowisko mają równe szanse awansowania i otrzymują wynagrodzenie adekwatne do  ich zaangażowania, wiedzy oraz chęci rozwoju. O pozycji i możliwości rozwoju w Mawo Technology  decyduje jedynie pracowitość, sumienność oraz  zaangażowanie naszych pracowników. Stawiamy na ludzi realizujących postawione przed nimi cele.

Galwanizer – pracownik produkcji
Operator plotera frezującego CNC

Pełny wymiar czasu pracy
(miejsce pracy: Zduńska Wola)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie roztworów galwanicznych zgodnie z instrukcją technologiczną procesów chemicznych i fizykochemicznych
  • kontrola pracy urządzeń współpracujących z linią galwaniczną
  • nadzór i kontrola kąpieli wykonywanych w laboratorium chemicznym
  • kontrola prawidłowości procesów galwanicznych
  • dbałość o prawidłowe parametry roztworu powłok galwanicznych
  • bieżąca obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni
  • ocena wizualna wyrobu
  • dbanie o czystość urządzeń oraz porządek w galwanizerni

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne: chemiczne, mechaniczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach z substancjami chemicznymi
  • gotowość do pracy w systemie dwu – zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność manualna
  • tegoroczni absolwenci mile widziani

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną omówione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe w oparciu o umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • premia uzależniona od wyników i zaangażowania w pracy
  • szkolenia z zakresu obróbki metalu i CNC

Wymagamy:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”. Dziękujemy za nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.