Język:

Znajdź w ofercie :

O nas

 

 

Firma MAWO Technology jest prężnie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową, specjalizującą się w dostarczaniu tworzyw sztucznych w formie półfabrykatów, profil ślizgowych, kół zębatych, ślimaków, gwiazd podziałowych jak i innych części zamiennych do maszyn i urządzeń dla wielu firm działających w różnych gałęziach przemysłu.

Od 2009 roku MAWO Technology mieści się w nowej siedzibie w Zduńskiej Woli przy ul. Słonecznej 8. Lokalizacja firmy jest bardzo dogodna z logistycznego punktu widzenia. Centralne położenie w Polsce pozwala sprawnie zaopatrywać nawet najbardziej oddalonych klientów.

Strategia rozwoju firmy zakłada jej stały, dynamiczny wzrost, utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta. Strategia ta realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów, unowocześnianie parku maszynowego, polepszanie jakości wyrobów oraz doskonalenie kadry pracowniczej.

Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej wiedzy z zakresu tworzyw sztucznych, zyskaliśmy stabilną pozycję na rynku, szerokie grono współpracujących firm i stałych Klientów. Naszymi odbiorcami są zakłady produkcyjne z terenu Polski i UE.

W naszej ofercie posiadamy produkty takich firm jak: REGINA,  INTRALOX, REXNORD, MARBETT, SYSTEM PLAST, UNI,

Do stałych odbiorców naszych produktów należy wiele firm z branży:

  • spożywczej
  • rozlewniczej
  • przetwórczej
  • owocowo - warzywnej
  • mięsnej
  • drobiarskiej
  • farmaceutycznej
  • samochodowej
  • elektronicznej
  • kosmetycznej

Nowoczesne metody projektowania, własny park maszynowy, wieloletnie doświadczenie naszych konstruktorów oraz monterów są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Dzięki wykorzystaniu maszyn sterowanych numerycznie CNC jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane elementy zarówno z tworzyw sztucznych, metali kolorowych jak i ze stali. Pozwala nam to produkować detale z dużą dokładnością i powtarzalnością. Możemy dostarczyć produkty dostosowane do Państwa indywidualnych zamówień. Nasi doradcy i konstruktorzy służą radą i pomocą przy wyborze najlepszego produktu dla Państwa potrzeb. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje dają Państwu wyobrażenie o naszej firmie i mogą przyczynić się do nawiązania bezpośredniej współpracy między naszymi firmami.

Zapraszamy do współpracy

Właściciele

Sebastian Manicki 

Marek Wojtasik

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - MAWO Technology
Projekt i wykonanie: JAN.net
prowadnice do łańcuchów : prowadnice ślizgowe : tworzywa sztuczne : obróbka cnc : koła zębate : łańcuchy płytkowe : stopki do maszyn : obracarki butelek : taśmy modułow