Język:

Znajdź w ofercie :

Obróbka CNC

Specjalność naszej firmy stanowi precyzyjna obróbka skrawaniem.Od 1997 roku mamy do dyspozycji nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 1500m2, zlokalizowany w Zduńskiej Woli koło Łodzi. Posiadamy park maszynowy przeznaczony do profesjonalnej obróbki skrawaniem, wyposażony w urządzenia takie jak centra obróbcze CNC, tokarki i frezarki CNC, elektrodrążarki wgłębne i drutowe oraz szereg sprawdzonych maszyn ręcznych. Dostęp do dużej liczby urządzeń mechanicznych i ręcznych pozwala nam oferować niezwykle szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki CNC.


 

Ogromnym atutem naszej oferty jest dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb Klientów. Jako bezpośredni producent i dostawca części maszynowych, podejmujemy się wykonania i montażu elementów według powierzonej dokumentacji. W zakresie naszej działalności znajduje się obróbka CNC prototypów, a także serii długich i średnich wymagających toczenia, frezowania, drążenia, szlifowania, docierania czy innych działań. Realizowana przez nasz zakład obróbka skrawaniem wykonywana jest w większości na maszynach CNC, co pozwala nam uzyskać idealną powtarzalność wymiarów oraz dokładne chropowatości powierzchni.


 

Nasza działalność znajduje zastosowanie w branżach takich jak medycyna, lotnictwo, motoryzacja, przemysł spożywczy, elektronika, robotyka oraz automatyka. Obróbka CNC przy użyciu nowoczesnego sprzętu pozwala nam na tworzenie detali z tworzyw sztucznych, różnego rodzaju stopów aluminiowych, nierdzewnych, stalowych, brązu, mosiądzu i miedzi, a także z materiałów stopowych używanych w lotnictwie typu tytan, invar, kovar, inconel, tungsten oraz wszelkie odlewy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - MAWO Technology
Projekt i wykonanie: JAN.net
prowadnice do łańcuchów : prowadnice ślizgowe : tworzywa sztuczne : obróbka cnc : koła zębate : łańcuchy płytkowe : stopki do maszyn : obracarki butelek : taśmy modułow